نیوز نیوز .

نیوز

مزایای پمپ کارواش اینتر ایتالیا – اینترپمپ


از طرفی اگر بخواهید کسی را برای این کار برگزینید، معمولا هزینه و انرژی اضافه میطلبد که باز هم احتمال وجود خطای انسانی در آن بسیار است. برای مواقعی که احتمال قطعی آب وجود دارد میتوان از ظرفیت مخزن برای آبیاری گلدانها استفاده کرد. در ادامه تجهیزات مورد نیاز در هریک از مراحل بررسی می شوند. البته نکته بسیار مهمی که در مورد این وسایل وجود دارد و شما باید نسبت به آن دقت داشته باشید این است که دستگاه های کارواش صنعتی از نظر فشار آب در رده های گوناگون تولید می شوند و شما باید بر اساس نیاز خودتان هر کدام از آنها را که تمایل داشتید خریداری کنید. در حال حاضر یکی از پرفروش ترین و کارآمدترین تجهیزات در صنایع مختلف در جهت رفع آلودگی ها و جرم از روی سطوح و اجسام کارواش صنعتی است. با این حال پمپ پیستونی CAT پس از مدتی نیاز به تعمیرات پیدا می کند. حال اگر شما قصد آبیاری گلها هنگام مسافرت را دارید، دستگاه آبیاری اتوماتیک گلدان یا آبیاری اتوماتیک باغچه جزء سیستم های آبیاری هوشمند می باشد که از خشک شدن گیاهان و درختان شما جلوگیری کرده و هنگلم مسافرت آبیاری درختان و گیاهان را انجام می دهد.

هر تایمر آبیاری میتواند به چندین گلدان و یا چندین ناحیه از باغچه شما آبرسانی کند و نیازی نیست چندین تایمر خریداری کنید . هزینه خریداری و نگه داری از دستگاه در مقایسه با نوع آب سرد بیشتر است. تایمر دیجیتال آبیاری یکی از تجهیزات مهم و لازم در سیستم آبیاری است. سپس با این کار آبیاری در هر چند دقیقه و یا هر چند ساعت و یا به طور کلی هر مدت زمانی که شما بخواهید تنظیم نمایید تا فرایند آبیاری را برای شما انجام دهد. فقط کافیست در زمان ثبت نام ایمیل معتبر خودتان را وارد کنید و یک کد فعال سازی برایتان ارسال خواهد شد، سپس با وارد کردن این کد در برنامه می توانید از امکانات بیشمار آن استفاده کنید. امروزه استفاده از کارواش بخار به عنوان یک آپشن قوی در کنار روش های دیگر مناسب برای اموری همچون روشویی ، توشویی و موتورشویی می باشد.هنگامیکه کثیفی و جرم زیادی بر روی ماشین انباشته شده است مانند گل و لای در ابتدا بهتر است با استفاده از واترجت، جرم ها زدوده شود و سپس برای جلای رنگ خودرو کارواش بخار برای خودرو استفاده گردد.

به بیانی ساده تر کاهش در تعداد نیروی کار خدماتی که تأثیر بسزایی در کاهش هزینه دارد از مزایای این دستگاه می باشد. دستگاه های کارواش صنعتی را به طور معمول می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد. تایمر را به صورت قائم نصب کنید. نصب مه پاش گلخانه در کنار مزیت رطوبت رسانی به گیاهان مزایای دیگری نیز دارد. ما با مورد اول فعلا کاری نداریم و به مورد دوم یعنی سیستم های مه پاش صنعتی همراه با الکترو پمپ اشاره می کنیم. در این نوع از وسیله ها نیز مثل پمپ کارواش صنعتی و یا پمپ کارواش برتولینی و یا پمپ های مه پاش، پمپ ها فشار هایی را تولید می کنند تا فرایند تولید قطره های آب به راحتی و به درستی انجام شوند. این روز ها همان طور که می دانید اختراعات زیادی انجام می شود که در حین این اختراعات وسیله هایی که از نظر ساختار و یا نوع عمل کردشان تا حدودی شبیه به یکدیگر هستند کنار زده می شوند و نمونه های بهتر وارد بازار می شود. نظافت در این روش بدون استفاده از مواد شوینده نیز به خوبی صورت می گیرد؛ این در حالی است که استفاده از مواد شوینده در واتر جت ها به منظور شستشو و نظافت بهتر میسر می باشد.

در واقع اگر بخواهیم پمپ کارواش برتولینی wbl1111 را کمی بیشتر معرفی کنیم باید بگوییم که این پمپ ها از نظر عملکرد و کارکرد مثل پمپ های پیستونی و یا پمپ های دیافراگمی هستند. پمپ پیستونی شعاعی یعنی در نوع شعاعی، پیستونها از محور یک محفظه استوانهای حلقوی شکل شبیه چرخ پره دار میچرخند یا پیستونها عمود بر محور دوار باشند یا زاویه پیستونها با محور دوار بیشتر از ۴۵ درجه باشند. این دستگاه یک کنترلر ۴ ایستگاهه است که از آن برای اتوماتیک کردن سیستم های آبیاری مختلف استفاده می شود. قیمت واترجت کارواش صنعتی بر اساس ویژگی ها و قابلیت های دستگاه مشخص می شود. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید دستگاه حتما با ویژگی های آن آشنا شوید تا خریدی هوشمندانه تری داشته باشید. پمپ فشار قوی کارواش ها بسیار کاربردی می باشد این ویژگی در پمپ های مه پاش نیز وجود دارد و از نظر کاربرد هم به همین دلیل است که میتوان آنها را در یک محیط یکسان استفاده کرد و از آنها بهره برد.

https://abniro.com/interpump-carwash/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ساعت: ۰۶:۲۱:۰۲ توسط:نیوز موضوع: نظرات (0)